Ako Hermès kladie na konské show

Športové

Sieť Owen Hoffman

Teraz, vo svojom 49. ročníku, sa konská show American Gold Cup vrátila minulý víkend na Old Salem Farm v New Yorku. V sobotu sa Molly Ashe Cawley umiestnila na prvom mieste v turnaji Hermès Sellier Cup o 35 000 dolárov; francúzska etiketa pre tovar lxuury je už dlho sponzorom. McLain Ward úspešne popoludní popoludní obhájil svoj titul v kategórii Fidelity Investments Classic s cenou 71 200 dolárov av nedeľu Beezie Madden vyhral svetový pohár v skokoch FEI v skokaní FEI vo výške 210 000 dolárov. Prejdite sa a pozrite sa na udalosť.

Prezrite si galériu 15 fotografií Sieťový jazdec Owen Hoffman absolvoval kurz pred súťažením v okruhu Grand Prix Ring. 1 z 15 Sieť Owen Hoffman Network Hermès partnerská jazdkyňa Lucy Deslauriers 2 z 15 Owen Hoffman Network Beezie Madden, Karl Cook a Katie Dinan sa v nedeľu umiestnili na troch svetových majstrovstvách sveta Longines FEI v skokoch na prvom mieste v poradí 210 000 dolárov.

Dinan, ktorej rodina žije v North Salem, uviedla, že Old Salem Farm bola miestom jej prvej výstavy koní.

mestský a vidiecky austin
3 z 15 Owen Hoffman Network Víťaz Hermès Cupu Molly Ashe Cawley predstavuje so svojím koňom Balous Day Date. 4 z 15 Sieť Owen Hoffman Gold Cup hostila prvú etapu severoamerickej východnej sub-ligy svetového pohára FEI. 5 z 15 Owen Hoffman Network Caitlyn Connors 6 z 15 Sieť Owen Hoffman vo vnútri chaty Hermès na farme Old Salem 7 z 15 Owen Hoffman Network Otec Lucy, Mario Deslauriers, je najmladší jazdec, ktorý vyhral finále svetového pohára FEI. 8 z 15 Owen Hoffman Network Karen Polle a Lucy Deslauriers, dvaja z partnerských jázd Hermès 16 Hermès

„Súťažiť na American Gold Cup je vždy vrcholom môjho roka,“ povedal Deslauriers. 'Miesto konania sa nachádza mimo New York, moji priatelia a rodina sa často prichádzajú pozerať a podporovať, takže každá súťaž, ktorú tam súťažím, je o niečo špeciálnejšia.'

9 z 15 Owen Hoffman Network Karl Cook a Kaley Cuoco 10 z 15 Sieť Owen Hoffman Horská chata s výhľadom na prsteň Grand Prix.

„Sellier“ sa prekladá ako „sedlár“. Hermès začal ako postrojový workshop v Paríži, takže má hlboké väzby na jazdecký svet.

správna svadobná etiketa
11 z 15 Owen Hoffman Network Značka nedávno predstavila svoje nové sedlo Vivace.

Majster sedlo Laurent Goblet navrhol nové sedlo tak, aby uprednostňoval kontakt medzi jazdcom a koňom. Každý z nich je vyrobený na mieru a namontovaný na koňa, ktorý ho nakoniec bude nosiť. Polle povedal, že to bolo najpohodlnejšie sedlo, aké kedy používalo: „Máte pocit, že ste súčasťou koňa, a myslím si, že je to pre šport nevyhnutné. Čím bližšie a viac spolu môžete byť s koňom, tým lepšie. “

12 z 15 Sieť Owen Hoffman Značka mala na predaj rôzne jazdecké potreby a odevy. 13 z 15 Owen Hoffman Network Kravaty a náramky boli tiež zobrazené. 14 z 15 Owen Hoffman Network Hermès Cup, víťazka Molly Ashe Cawley, 15 z 15 ďalších významných osobností na americkom Open 2019